480381-2024 - Resultaat
Nederland – Geschenken en beloningen – Relatiegeschenken, bloemen & promotionele artikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Relatiegeschenken, bloemen & promotionele artikelen
Beschrijving: Leveren relatiegeschenken, bloemen en promotionele artikelen
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Relatiegeschenken & Bloemen
Beschrijving: Aanbesteding relatiegeschenken, bloemen & promotionele artikelen
Interne identificatiecode: T38272
Perceel: LOT-0002
Titel: Promotionele artikelen
Beschrijving: Raamovereenkomst tot het leveren van promotionele artikelen