480399-2023 - ResultaatNederland-Stolwijk: Reparatie en onderhoud van pompen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding 1578.4 pompinstallaties
Referentienummer: 1578.4
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdrachtgever wil een overeenkomst afsluiten voor de pompinstallaties verspreid over de 11 kernen van de gemeente Krimpenerwaard. Het doel dat de opdrachtgever nastreeft is het preventief en correctief onderhoud pompinstallaties in alle arealen middels deze overeenkomst.
Voor zover niet vermeld in de overeenkomst, zoals bijgevoegd in Bijlage 5 dient de aangeboden dienstverlening passend te zijn voor het doel waarvoor deze dienstverlening wordt ingehuurd. Ten allen tijden dient de Opdracht op zorgvuldige wijze uitgevoerd te worden en te voldoen aan alle wettelijke voorschriften.
Omschrijving van de werkzaamheden zullen te vinden zijn het programma van eisen (bijlage 1) en het overzicht van pompinstallaties (bijlage 3). De contactpersonen van beide partijen zullen jaarlijks voor aanvang van de werkzaamheden worden bekend gemaakt en aan elkaar worden voorgesteld.
De werkzaamheden vinden plaats zowel binnen als buiten de bebouwde kom van de kernen van de gemeente Krimpenerwaard
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Preventief en correctief onderhoud pompinstallaties gemeente Krimpenerwaard
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
0 euro