481154-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Projectleider 3e fase Implementatie Assetmanagement
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Projectleider 3e fase Implementatie Assetmanagement
Beschrijving: Gemeente Maastricht is op zoek naar een ervaren Projectleider 3e fase Implementatie Assetmanagement. Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: TI-2024-0438
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het betreft een uitvraag binnen een dynamisch aankoopsysteem.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000