Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Digitaal toetssysteem
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
II.1.4.
Korte beschrijving
Zie aanbestedingsdocumenten
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 2 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding