481209-2026 - Resultaat
België – Bus- en autobusverhuur met chauffeur – Busvervoer op afroep
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer op afroep
Beschrijving: Busvervoer op afroep
Interne identificatiecode: PPP2BG-6/6013/Iñigo
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Sint-Jozefscollege Humaniora: dag- en meerdaagse ritten
Beschrijving: Sint-Jozefscollege Humaniora: dag- en meerdaagse ritten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: Sint-Martinusschool Erpe: dag- en meerdaagse ritten
Beschrijving: Sint-Martinusschool Erpe: dag- en meerdaagse ritten
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Vrije School Herdersem: periodieke ritten
Beschrijving: Vrije School Herdersem: periodieke ritten
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Vrije School Herdersem: dag- en meerdaagse uitstappen
Beschrijving: Vrije School Herdersem: dag- en meerdaagse uitstappen
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Sint-Vincentiusschool Hekelgem: periodieke ritten
Beschrijving: Sint-Vincentiusschool Hekelgem: periodieke ritten
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: Sint-Vincentiusschool Hekelgem: dag- en meerdaagse uitstappen
Beschrijving: Sint-Vincentiusschool Hekelgem: dag- en meerdaagse uitstappen
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0002
Titel: Sint-Jozefscollege Basisschool Pontstraat: dag- en meerdaagse ritten
Beschrijving: Sint-Jozefscollege Basisschool Pontstraat: dag- en meerdaagse ritten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Sint-Jozefscollege Lagere school Capucienenlaan: dag- en meerdaagse ritten
Beschrijving: Sint-Jozefscollege Lagere school Capucienenlaan: dag- en meerdaagse ritten
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Sint-Jozefscollege Basisschool Eikstraat: dag- en meerdaagse ritten
Beschrijving: Sint-Jozefscollege Basisschool Eikstraat: dag- en meerdaagse ritten
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Sint-Franciscusschool Burst: periodieke ritten
Beschrijving: Sint-Franciscusschool Burst: periodieke ritten
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Sint-Franciscusschool Burst: dag- en meerdaagse uitstappen
Beschrijving: Sint-Franciscusschool Burst: dag- en meerdaagse uitstappen
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Sint-Franciscusschool Erondegem: periodieke ritten
Beschrijving: Sint-Franciscusschool Erondegem: periodieke ritten
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Sint-Franciscusschool Erondegem: dag- en meerdaagse uitstappen
Beschrijving: Sint-Franciscusschool Erondegem: dag- en meerdaagse uitstappen
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Sint-Martinusschool Erpe: periodieke ritten
Beschrijving: Sint-Martinusschool Erpe: periodieke ritten
Interne identificatiecode: 9