See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Sloop en vervangende nieuwbouw Vrije School Wonnebald te Den Haag
Beschrijving: De Vrije School Wonnebald is voornemens vervangende nieuwbouw te realiseren op haar bestaande locatie aan de westzijde van Den Haag: aan de Mozartlaan 187-189 te Den Haag. Zie voor meer informatie de tekst in Mercell.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211350 Bouwen van multifunctionele gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Asbestsanering, sloop en bouwrijp maken
Beschrijving: Perceel 1 betreft asbestsanering, sloop en bouwrijp makeAsbestsanering, sloop en bouwrijp maken.
Interne identificatiecode: 220149
Perceel: LOT-0002
Titel: Bouwkundige en civiele werkzaamheden inclusief uitvoeringscoördinatie
Beschrijving: Perceel 2 betreft de bouwkundige en civiele werkzaamheden inclusief uitvoeringscoördinatie.
Hoeveelheid: 0
Perceel: LOT-0003
Titel: Installatietechnische werkzaamheden
Beschrijving: Perceel 3 betreft de installatietechnische werkzaamheden.