2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie tweedehands Haakarmvoertuig terrein
Beschrijving: Aanschaf tweedehands haakarmvoertuig Veiligheidsregio Utrecht (VRU) beschikt over diverse haakarmvoertuigen t.b.v. het vervoer van de in de regio aanwezige haakarmbakken. Voor het specialisme natuurbrand beschikt de VRU over twee 6 kuubs haakarm bronpompbakken. Deze haakarmbakken zijn cruciaal voor de inzet bij natuurbranden in de regio en interregionaal en zorgen dat de blusvoertuigen voorzien worden van bluswater. De genoemde bakken worden ingezet in natuurgebieden en zuigen vanuit een geboorde put het bluswater omhoog en bufferen deze. VRU heeft momenteel geen lopende overeenkomst voor de levering van haakarmvoertuigen. Het voertuig dat één van deze haakarmbakken vervoerd is niet meer te repareren. Dit voertuig betreft een 6 x 6 wide spread haakarmvoertuig. VRU is gestart met de voorbereiding van een Europese aanbesteding en is voornemens om alle haakarmvoertuigen te vervangen. Echter neemt dit proces meer tijd in beslag en de VRU dient een voertuig beschikbaar te hebben voor het a € 285.000,--
Interne identificatiecode: VRU20240123
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Tweedehands haakarmvoertuig
Beschrijving: VRU verwijst naar de motivering aanschaf tweedehands haakarmvoertuig. Tweedehands haakarmvoertuig
Interne identificatiecode: 1