481651-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Leo Kanner - Chromebooks en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Leo Kanner - Chromebooks en toebehoren
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks en toebehoren ten behoeve van Leo Kanner Onderwijsgroep. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Eerdere aankondiging: 485881-2023
Interne identificatiecode: T84284
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000