2. Procedure
Procedure
Titel: Jurist Omgevingsplan- cluster SO
Beschrijving: Jij bent verantwoordelijk voor het juridisch gedeelte bij de omzetting van de bestemmingsplannen naar een Omgevingsplan. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het begeleiden van projectbestemmingsplannen (Wolpa ’s en Bopa’s) en wijzigingen van het omgevingsplan.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000