Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63712000 Ondersteunende diensten voor vervoer over de weg, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde