Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoudsbestek hekkelen sloten en vijvers - Gemeente Tytsjerksteradiel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Nog in te vullen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
hekkelen sloten en vijvers
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie bestek