Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Toezichthouder bouw
Referentienummer: Vergunning & handhaving
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Toezicht en Handhaving bouw maakt onderdeel uit van het team Integrale Toezicht en Handhaving (ITH). Bouwtoezicht vindt vooralsnog plaats in twee gemeenten binnen de ODRU (IJsselstein en De Ronde Venen), maar uitbreiding van de taken in andere gemeenten/de provincie Utrecht is op komst.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen