2. Procedure
Procedure
Titel: NU Curio - T018 - Operationeel planner
Beschrijving: Onderhavige opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Ondersteuning voor onderwijs. De opdracht gaat om het inzetten van een operationeel planner voor Curio
Eerdere aankondiging: 394530-2021
Interne identificatiecode: T99533
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000