483122-2024 - Resultaat
Nederland – Adviezen inzake techniek en bouw – Planuitwerkingsfase Bereikbaarheid CID-Binckhorst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Planuitwerkingsfase Bereikbaarheid CID-Binckhorst
Beschrijving: Het projectteam heeft ondersteuning nodig bij het uitwerken van de Planuitwerkingsfase. De onderhavige aanbesteding heeft tot doel één partij te selecteren voor het sluiten van een raamovereenkomst ten behoeve van het uitwerken van het VKA tot een Voor Ontwerp (VO), waarbij ook de doelstelling omtrent leefbaarheid en (verkeers)veiligheid gehaald worden. Het VO dient voorzien te zijn van de bijbehorende onderbouwende documenten en onderzoeken.
Interne identificatiecode: DSO-23.227
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000