483139-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – (Klein) Bouwkundige werkzaamheden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: (Klein) Bouwkundige werkzaamheden
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is het contracteren van maximaal drie opdrachtnemers voor het uitvoeren van (kleine) bouwkundige werkzaamheden aan alle objecten van het Waterschap.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000