483140-2025 - Mededinging
België – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – AMMO25-6101- levering en installatie van drie experimentele test rigs
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AMMO25-6101- levering en installatie van drie experimentele test rigs
Beschrijving: AMMO25-6101 - levering en installatie van 3 experimentele test rigs
Interne identificatiecode: AMMO25-6101
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: perceel 1 : Test Rig CryoFuel Line
Beschrijving: AMMO25-6101- perceel 1: Test Rig CryoFuel Line
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: perceel 2: Test Rig CryoHydro Tunnel
Beschrijving: AMMO25-6101- perceel 2: Test Rig CryoHydro Tunnel
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: perceel 3: Test Rig CryoHelio Stat
Beschrijving: AMMO25-6101 - perceel 3: Test Rig CryoHelio Stat
Interne identificatiecode: 3