483770-2025 - Resultaat
België – Rookmelders – Raamovereenkomst voor het leveren van rookmelders
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van rookmelders
Beschrijving: Het doel van deze opdracht is het aanstellen van één opdrachtnemer voor een raamovereenkomst, waarvan de randvoordwaarden naar aanleiding van de initiële gunning worden vastgesteld. De raamovereenkomst omvat het leveren van foto-elektrische/optische rookmelders, een combinatie van een optische melder en hittemelder met niet-vervangbare lithiumbatterij met een levensduur van minimum 10 jaar. De leveringen dienen te geschieden op werkdagen van maandag t/m vrijdag tussen 08u00 - 15u00. Het magazijn is gesloten op zater-, zon- en feestdagen.
Interne identificatiecode: PPP0KO-482/5428/WHA/2025/017
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38431200 Rookmelders
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van rookmelders
Interne identificatiecode: WHA/2025/017_1
Aanvullende classificatie (cpv): 38431200 Rookmelders