2. Procedure
Procedure
Titel: SCADA pompen en gemalen, gemeente Apeldoorn, 2025
Beschrijving: De gemeente Apeldoorn is voornemens om met TeleControlNet een raamovereenkomst te sluiten voor levering en onderhoud van software [eerder InterAct, nu WIONIQ] t.b.v. SCADA voor de duur van maximaal 20 jaar. Dit omdat de mededinging om technische redenen ontbreekt. In het bijgevoegde document treft u de uitleg en aanvullende onderbouwing hiervan aan. Raamovereenkomst van maximaal 20 jaar. Geraamde waarde is EUR 2.800.000,- en maximale waarde is 150% hiervan en dus EUR 4.200.000,-.
Interne identificatiecode: Djuma 5644845
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SCADA pompen en gemalen
Interne identificatiecode: 1