48456-2024 - Mededinging
Nederland – Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast – Geluidsaneringsprojecten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Geluidsaneringsprojecten
Beschrijving: Op basis van de saneringsvoorraad heeft de Aanbestedende dienst besloten om woningen met een te hoge geluidsbelasting vanwege wegverkeerslawaai te saneren. De woningen zijn gemeld en zijn opgenomen in de Eindmelding wegverkeerslawaai en de zogenaamde B-lijst. Om de geluidsbelasting op de gevels van de betrokken woningen te bepalen is in opdracht van de gemeente Den Helder door de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord een akoestisch onderzoek opgesteld. Dit onderzoek heeft gediend als basis van de aanvraag voor de voorbereidingssubsidie bij het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW). 0
Interne identificatiecode: 2023-041343
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313100 Advies inzake bestrijding van geluidsoverlast
Aanvullende classificatie (cpv): 71313200 Advies inzake geluidsisolatie- en akoestiek-projecten, 90742200 Diensten voor bescherming tegen geluidsvervuiling, 90742400 Adviesdiensten in verband met geluidsvervuiling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Op basis van de saneringsvoorraad heeft de Aanbestedende dienst besloten om woningen met een te hoge geluidsbelasting vanwege wegverkeerslawaai te saneren. De woningen zijn gemeld en zijn opgenomen in de Eindmelding wegverkeerslawaai en de zogenaamde B-lijst. Om de geluidsbelasting op de gevels van de betrokken woningen te bepalen is in opdracht van de gemeente Den Helder door de Omgevingsdienst Noord-Holland Noord een akoestisch onderzoek opgesteld. Dit onderzoek heeft gediend als basis van de aanvraag voor de voorbereidingssubsidie bij het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW). -
Interne identificatiecode: 1