48463-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Het uitwerken van Business Central en Integratieprocessen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het uitwerken van Business Central en Integratieprocessen
Beschrijving: SyntraPXL (d.i. de aanbestedende overheid) werkt vandaag met Microsoft Navision 2013 en wenst deze applicatie te vervangen door Microsoft Business Central (SaaS versie). Het is de intentie om zoveel mogelijk met de standaard functionaliteit van Microsoft Business Central te werken. Het operationele gedeelte rond het beheer van opleidingen wordt beheerd in Dynamics CRM (on-premise). De integratieprocessen tussen Navision 2013 en Dynamics CRM wordt momenteel door een tool 'Scribe' verzorgd. Parallel wenst men deze integratieprocessen te migreren naar AIS (middleware). Business Central zal dus met de huidige on-premise CRM interfacen via AIS integratieprocessen.
Interne identificatiecode: 2023_IT_01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023_IT_01 - 1
Interne identificatiecode: 1