See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het verwijderen van buisleidingen
Beschrijving: Raamovereenkomst met een vaste looptijd van 4 jaar met 2 leveranciers (of 1 leverancier in het geval van 1 geldige inschrijver) voor het verwijderen van buiten bedrijf gestelde buisleidingen (lees: voormalige transportpijpleidingen voor het transporten van vliegtuigbrandstoffen) welke aan de eisen uit het Programma van Eisen (Bijlage 2) voldoet, ten behoeve van het Nederlandse ministerie van Defensie, specifiek voor de Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50600000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen, 45231110 Bouwen van pijpleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000