484767-2024 - Resultaat
Nederland – Elektrotechnische installatiewerken – Werktuigkundige en Elektrotechnische installaties de Schelft
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Werktuigkundige en Elektrotechnische installaties de Schelft
Beschrijving: De doelstelling van deze opdracht is het realiseren van de Elektrotechnische & Werktuigkundige (E&W) installaties voor een zwembad inclusief (casco) verhuurbare ruimte op de verdieping. Zie voorlopig ontwerp
Interne identificatiecode: NW202210 PRJ2200259
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45315100 Elektrotechnische installatiewerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: EW installaties
Beschrijving: het realiseren van de Elektrotechnische & Werktuigkundige (E&W) installaties voor een zwembad inclusief (casco) verhuurbare ruimte op de verdieping.
Interne identificatiecode: 1