48481-2024 - Mededinging
Nederland – Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie – Aanschaf en levering van een C-arm LINAC inclusief het uitvoeren van onderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf en levering van een C-arm LINAC inclusief het uitvoeren van onderhoud
Beschrijving: De levering en installatie van een C-arm LINAC, inclusief, voor zover gevraagd, training, support en onderhoud aan het Systeem.
Interne identificatiecode: T66132
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33150000 Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000