484966-2022 - MededingingNederland-Naaldwijk: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst ingenieursdiensten bouw & utiliteit
Referentienummer: 22-0157135
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente is op zoek naar één leverancier die ruime ervaring heeft op het gebied van diverse advies- en ingenieursdiensten op het gebied van bouw en utiliteit, waaronder de volgende diensten:
- Het verrichten van technische ontwerp, advies en bijbehorend tekenwerk
- Het verrichten van bouwkundig ontwerp, advies en bijbehorend tekenwerk
- Het verrichten van ontwerp en advies E- en W-installaties
- Het opstellen van constructieberekeningen en constructietekeningen
- Het opstellen van planningen en het aanvragen van noodzakelijke vergunningen
- Het bepalen van hoeveelheden t.b.v. besteksvoorbereiding.
- Het opstellen van kostenramingen, directiebegrotingen en het controleren van begrotingen.
- Het opstellen van technische werkomschrijvingen en/of bestekken (oa Stabu, prestatieovereen-komst, SLA overeenkomst, beeldbestek)
- Uitvoeringsbegeleiding als resultaatsverplichting (zowel directievoering en toezicht als Systeem-gerichte contractbeheersing
- Het opstellen van beheerparagraaf
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 375 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Een inkoopvolume van ca. € 75.000,00 per jaar verdeeld over
ca. 15 opdrachten.