485276-2024 - Resultaat
België – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – Algemeen onderhoud van collectieve HVAC installaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Algemeen onderhoud van collectieve HVAC installaties
Beschrijving: Raamovereenkomst van diensten is noodzakelijk om het goede onderhoud te verzekeren en de goede werking te garanderen van de collectieve HVAC-installaties die voorzien in de verwarming, het sanitair warm water en de ventilatiebehoeften van het OCMW van Brussel.
Interne identificatiecode: 11050
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 11050-01 - Openbaar Patrimonium
Beschrijving: Het goede onderhoud te verzekeren en de goede werking te garanderen van de collectieve HVAC-installaties die voorzien in de verwarming, het sanitair warm water en de ventilatiebehoeften van het openbare patrimonium van het OCMW van Brussel.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 11050-02 - Privé-Patrimonium
Beschrijving: Het goede onderhoud te verzekeren en de goede werking te garanderen van de collectieve HVAC-installaties die voorzien in de verwarming, het sanitair warm water en de ventilatiebehoeften van het privé patrimonium van het OCMW van Brussel.
Interne identificatiecode: 2