485502-2023 - ResultaatNederland-Leeuwarden: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst onderhoudswerkzaamheden de Zuidlanden en Middelsee-de Werp’
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk omvat onderhoudswerk van de nieuwbouwplannen “De Zuidlanden en Middelsee-De Werp” en bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden:
a. de inzet van materieel;
b. de inzet van werknemers;
c. het aanbrengen en verwijderen van rijplaten;
d. het hekkelen van watergangen;
e. het klepelen van percelen en bermen;
f. het opruimen van zwerfafval;
g. het reinigen van kolken;
h. het groenonderhoud van de reuzenberenklauw.
De opdracht is in detail omschreven in het RAW bestek “onderhoud de Zuidlanden en Middelsee-de Werp, kenmerk 2022-211655”, wat als bijlage is toegevoegd aan deze leidraad.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€75000 per jaar