See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van disposable endoscopisch gastro-enterologie materiaal
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van disposable endoscopisch gastro-enterologie materiaal
Interne identificatiecode: PPP0UJ-3551/5950/MPMO/GMO/JLJ/D34230091
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Endoscopische biopsietang met naald
Beschrijving: Endoscopische biopsietang met naald
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Ovalen of ronde endoscopische poliepectomielus voor koude resectie
Beschrijving: Ovalen of ronde endoscopische poliepectomielus voor koude resectie
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Ovalen of ronde endoscopische poliepectomielus voor warme resectie
Beschrijving: Ovalen of ronde endoscopische poliepectomielus voor warme resectie
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Hexagonale endoscopische poliepectomielus voor warme resectie
Beschrijving: Hexagonale endoscopische poliepectomielus voor warme resectie
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Hexagonale endoscopische poliepectomielus voor hybride resectie
Beschrijving: Hexagonale endoscopische poliepectomielus voor hybride resectie
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Eenvoudige endoscopische scleroseringsnaald
Beschrijving: Eenvoudige endoscopische scleroseringsnaald
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Precieze endoscopische scleroseringsnaald waarbij de binnendiameter quasi gelijk is aan de buitendiameter
Beschrijving: Precieze endoscopische scleroseringsnaald waarbij de binnendiameter quasi gelijk is aan de buitendiameter
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Eenvoudige endoscopische hemostaseclips
Beschrijving: Eenvoudige endoscopische hemostaseclips
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Endoscopische hemostaseclips die 360° roteerbaar zijn door de endoscopist
Beschrijving: Endoscopische hemostaseclips die 360° roteerbaar zijn door de endoscopist
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Sterke endoscopische hemostaseclips met een dubbele rij benen
Beschrijving: Sterke endoscopische hemostaseclips met een dubbele rij benen
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Endoscopische gekartelde grijptang
Beschrijving: Endoscopische gekartelde grijptang
Interne identificatiecode: MPMO/GMO/JLJ/D34230091_11