2. Procedure
Procedure
Titel: Basisregistratie Grootschalige Topografie
Beschrijving: BGT-applicatie voor gemeente Noordwijk .
Interne identificatiecode: NW202410 – PRJ-2400248
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: .
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Basisregistratie grootschalige topografie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlening maximaal 7 keer een jaar.