2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2026-0020 - Inkooppakket park- en tuingereedschap
Beschrijving: Inkooppakket park- en tuingereedschap Stadsbreed is er voor werk en onderhoud aan tuinen en parken behoefte aanhoogwaardige gereedschappen. Het afnamevolume onder de huidige overeenkomst is hoger dan verwacht. De inkoopbehoefte betreft daarom de levering van park- en tuingereedschap voor de Gemeente Amsterdam. Deze uitvraag is bedoeld voor handgereedschap (niet-rijdend) ten behoeve van groenonderhoud. De behoefde is verdeeld in Kernassortiment en Randassortiment (bijlage 10 ‘Kern- en Randassortimentenlijst): Kernassortiment: Niet-rijdend park- en tuingereedschap dat vaak wordt besteld. In bijlage 10 zijn deze artikelen met productcategorie ‘A’ aangemerkt. Randassortiment: Niet-rijdend park- en tuingereedschap dat minder vaak wordt besteld. In bijlage 10 zijn deze artikelen met productcategorie ‘C’ aangemerkt.
Interne identificatiecode: AI 2026-0020
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16160000 Diverse tuingereedschappen
Aanvullende classificatie (cpv): 43830000 Elektrisch gereedschap, 44316400 Handgereedschappen, 44510000 Gereedschap
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inkooppakket park- en tuingereedschap
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Gemeente is voornemens de Raamovereenkomst voor de initiële duur van twee (2) jaar te sluiten.