See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Bermen & Watergangen
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden van de bermen en watergangen in de gemeente Opsterland Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 86253424
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: U kunt maximaal 1 perceel gegund krijgen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderhoud Bermen
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden van de bermen in de gemeente Opsterland Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan tweemaal met 2 jaar verlengd worden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Onderhoud watergangen Rayon Gorredijk
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden van de watergangen in Rayon Gorredijk. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Onderhoud watergangen Rayon Ureterp
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhouden van de watergangen in Rayon Ureterp. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 3