NUTS-code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale / Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NUTS-code: BE2 Vlaams Gewest
Voornaamste plaats van uitvoering:
Vlaamse overheid.
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Raamovereenkomst voor het aankopen van persoonlijke beschermingsmiddelen en werkkleding.
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Hoofd-, oog-, gehoor-, ademhalings- en handbescherming