486817-2023 - ResultaatNederland-Tilburg: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Adviesdiensten installatie, bouwfysica en brandveiligheid – Tilburg University
Referentienummer: TiU/FS86722
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Het onderwerp van de Opdracht is het verrichten van elektrotechnische- en werktuigkundige ingenieursdiensten incl. bouwfysica en brandveiligheid (gerelateerd aan het ontwerpproces van een gebouw, bijdrage aan beleid of voor beheer en onderhoud). Opdrachtgever is voornemens om raamovereenkomsten af te sluiten met 3 raamcontractanten. Voor een nadere beschrijving verwijst de Aanbestedende dienst naar de Selectieleidraad, welke Gegadigde als bijlage vindt bij onderdeel 1. Algemeen, vraag 1.1.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten