48687-2023 - Geplande opdrachtNederland-Nijmegen: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oplossing voor Integrale bedrijfsvoering in eigen regie Omgevingsdienst Regio Nijmegen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De Omgevingsdienst Regio Nijmegen (ODRN) is op zoek naar een leverancier voor het leveren van de oplossing voor Integrale bedrijfsvoering in eigen regie. Wij doen dit via een Europese Openbare Aanbesteding.
De Omgevingsdienst Regio Nijmegen wil met deze aanbesteding 1 of meerdere dienstverleners contracteren voor de ondersteuning van haar processen betreffende financiën, HRM en tijdschrijven. De te leveren oplossing dient uiterlijk 1 januari 2024 operationeel te zijn.
Informatie over de Omgevingsdienst kunt u vinden op: https://www.odregionijmegen.nl/
U kunt zich, als potentiële leverancier, voor deze aanbesteding inschrijven via Negometrix. In het tabblad 'Vragenlijsten' op Negometrix leest u alle informatie die u hiervoor nodig heeft.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Financieel en HRM
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Tijdschrijven
Perceel nr.: 2