487033-2026 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van bomen – Onderhoud bomen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bomen
Beschrijving: De gemeente Hollands Kroon wil één raamovereenkomst afsluiten voor het onderhoud aan bomen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Werkzaamheden aan bomen, waaronder: o Snoeien van bomen (begeleidings/ onderhoudssnoei); o Specifieke vormsnoei (scheren/ knippen/ terugzetten/ kandelaberen); o Rooiwerkzaamheden bomen en stobben; o Freeswerkzaamheden stobben; o Inrichten groeiplaatsen; o Planten van bomen; o Rechtzetten van jonge, scheefgewaaide bomen; o Plantgarantie en nazorg; o Groeiplaatsverbetering bij bestaande bomen. Zie bestek.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen, 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie leidraad