487445-2025 - Resultaat
België – Diensten in verband met software – Opvolgingssysteem voor sollicitatieproces (Applicant Tracking System)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opvolgingssysteem voor sollicitatieproces (Applicant Tracking System)
Beschrijving: Vlaanderen connect wenst een ‘applicant tracking system’ te implementeren voor het beheer en de opvolging van sollicitanten. Dit systeem dient niet enkel om vacatures te kunnen publiceren en sollicitaties te kunnen ontvangen, maar het volledige rekruteringsproces dient door dit systeem ondersteund te worden, inclusief alle communicatie naar de sollicitanten. Dit heeft als doel de veelheid aan kandidaten die Vlaanderen Connect ontvangt, op een overzichtelijke manier te kunnen opvolgen en zo ook de kandidatenervaring van de sollicitantte verbeteren.
Interne identificatiecode: 2024/HFB/MPMO/133756
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72416000 Providerdiensten van applicatieservice
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/MPMO/133756 - 1
Beschrijving: Vlaanderen connect wenst een ‘applicant tracking system’ te implementeren voor het beheer en de opvolging van sollicitanten. Dit systeem dient niet enkel om vacatures te kunnen publiceren en sollicitaties te kunnen ontvangen, maar het volledige rekruteringsproces dient door dit systeem ondersteund te worden, inclusief alle communicatie naar de sollicitanten. Dit heeft als doel de veelheid aan kandidaten die Vlaanderen Connect ontvangt, op een overzichtelijke manier te kunnen opvolgen en zo ook de kandidatenervaring van de sollicitant te verbeteren.
Interne identificatiecode: 1