487527-2025 - Resultaat
België – Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur – Sportkringpark: omgevingsaanleg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Sportkringpark: omgevingsaanleg
Beschrijving: Sportkringpark: omgevingsaanleg
Interne identificatiecode: PPP009-3390/5341/2024/045aa
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/045aa_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112711 Landschappelijk ontwerp voor parken
Aanvullende classificatie (cpv): 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur