487912-2024 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – Afmelding opdracht DAS Stichting Catent - Touchscreens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Afmelding opdracht DAS Stichting Catent - Touchscreens
Beschrijving: De opdracht T92332 NU Stichting Catent - Touchscreens heeft geleid tot vier inschrijvingen. Er is overeengekomen tot een levering van 10 touchscreens. 10 touchscreens.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stichting Catent - Chromebooks
Beschrijving: Deze opdracht is uitgezet via het T7157 DAS OIG Touchscreens, namelijk T92332 NU Stichting Catent - Touchscreens. De opdracht is uitgezet op het platform Mercell.
Interne identificatiecode: 1