See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Kwetsbaarheidsscan
Beschrijving: De opdracht beoogt de aankoop van een oplossing waarmee op servers, IT-infrastructuren en webtoepassingen kwetsbaarheidsscans kunnen worden uitgevoerd om een volledige lijst op te stellen. Het doel is op basis van de kwetsbaarheidsscans gedetailleerde rapporten op te stellen, die kunnen worden gebruikt om de betrokken servers, IT-infrastructuren en webtoepassingen te patchen en zo de veiligheid van het netwerk te verhogen.
Interne identificatiecode: Smals-BB-001.045/2024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30216110 Scanners voor computergebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.045/2024 - 1
Beschrijving: De opdracht beoogt de aankoop van een oplossing waarmee op servers, IT-infrastructuren en webtoepassingen kwetsbaarheidsscans kunnen worden uitgevoerd om een volledige lijst op te stellen.
Interne identificatiecode: 1