Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71315000 Technische installaties in gebouwen
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland