488653-2023 - ResultaatNederland-Tilburg: Leermiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Scholengemeenschap De Rooi Pannen - Leermiddelen 7 - Onderhandeling
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht T39673 NU De Rooi Pannen - Leermiddelen 7 heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot een levering van 455 stuks Leermiddelen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
455 Leermiddelen