488672-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken – Reiniging kolken en lijngoten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reiniging kolken en lijngoten
Beschrijving: Raamovereenkomst reiniging kolken en lijngoten 2025-2028 Bernheze ca, 12.000 kolken, ca 1400 m¹ lijngoot Boekel ca. 3500 kolken, ca 700 m¹ lijngoot Maashorst ca. 23.300 kolken, ca 4300 m¹ lijngoten Meierijstad ca. 33.600 kolken, ca.5500 m¹ lijngoten Oss, ca. 32000 kolken, ca. 2350 m¹ lijngoten grotendeels twee of bij uitzondering meerdere keren per jaar te reinigen
Interne identificatiecode: 2024-4074
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bernheze
Beschrijving: Reinigen van kolken en lijngoten in de gemeente Bernheze zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: perceel 2 Boekel
Beschrijving: Reinigen van kolken en lijngoten in de gemeente Boekel zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Maashorst
Beschrijving: Reinigen van kolken en lijngoten in de gemeente Maashorst zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: perceel 4 Meierijstad
Beschrijving: Reinigen van kolken en lijngoten in de gemeente Meierijstad zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: perceel 5 Oss
Beschrijving: Reinigen van kolken en lijngoten in de gemeente Oss zie hoofdaankondiging
Interne identificatiecode: 5