2. Procedure
Procedure
Titel: N3 / A3 – Bouw van een boogbrug over de E40 te Bertem
Beschrijving: De aanneming behelst de afbraak van de bestaande betonnen liggerbrug in de N3 (Tervuursesteenweg) over de E40 te Bertem, en deze te vervangen door een nieuwe bowstringbrug met landhoofden gefundeerd op staal en grondkerende wanden, incl. de heraanleg van de aanloophellingen naar de brug. Bij de afbraak van de bestaande brug dient eveneens asbesthoudende coating verwijderd te worden.
Interne identificatiecode: WVB/INV/N3/3/U1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221110 Bruggenbouw
Aanvullende classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden, 45262660 Verwijderen van asbest, 45262310 Betonwerk van gewapend beton, 45221115 Bouwwerkzaamheden voor stalen bruggen, 45233120 Wegenbouwwerken, 45111100 Sloopwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WVB/INV/N3/3/U1 - 1 - N3 / A3 – Bouw van een boogbrug over de E40 te Bertem
Interne identificatiecode: 1