488826-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo 3 (beleids)adviseurs Ruimtelijke Ontwikkeling
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo 3 (beleids)adviseurs Ruimtelijke Ontwikkeling
Beschrijving: De gemeente Ermelo heeft forse ambities op het gebied van wonen, economie, duurzaamheid en recreatie. Er wordt door het team Ruimtelijke ontwikkelingen gewerkt aan verschillende gebiedsontwikkelingen, beleidsopgaven en particuliere initiatieven. Ook wordt er nog gewerkt aan de verdere implementatie van de omgevingswet. Met de huidige groep medewerkers (zowel interne als externe mensen) is het een flinke, maar leuke klus om alle ambities in samenhang vorm te geven. Per 1 juni gaan drie vaste medewerkers de organisatie verlaten. De vewachting is dat deze formatieplaatsen niet op korte termijn met nieuwe vaste medewerkers worden gevuld. Daarom doen wij een uitvraag voor een groep van drie inhuurmedewerkers die zich voor langere tijd aan de gemeente Ermelo willen verbinden. De uitvraag focust zich zo veel mogelijk op één bureau, zodat we samen met dit bureau kunnen kijken hoe we de groep integraal onderdeel kunnen laten uitmaken van ons vaste team. Het is de bedoeling dat inhuurmedewerkers nadrukkelijk gaan meedraaien en mee-investeren in de doorontwikkeling van RO binnen de organisatie. De werkzaamheden worden onderling in het team verdeeld, maar zullen zich o.a. richten op: Het vertalen van de doelstellingen van het bestuur in concrete ruimtelijke projecten, gebiedsvisies en beleid. Het begeleiden van particuliere ruimtelijke initiatieven. De verdere implementatie van de omgevingswet, o.a. het opstellen van het omgevingsplan Voor de werkzaamheden worden verschillende ervaringsniveaus gevraagd. We gaan uit van tenminste één senior adviseur, één medior adviseur. Eén junior adviseur behoort tot de mogelijkheden. U bied uw kandidaten aan in een cluster van 2 x 36 uur of 3 x 24 uur beschikbaarheid.
Interne identificatiecode: T84327
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000