2. Procedure
Procedure
Titel: Beam Loss Monitors (BLMs) for the NC Linac
Beschrijving: Beam Loss Monitors (BLMs) for the NC Linac for MYRRHA Phase I (MINERVA) 100 MeV proton LINAC
Interne identificatiecode: 2026-083-PC
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31643100 Lineaire versnellers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026-083-JVL - 1
Beschrijving: Beam Loss Monitors (BLMs) for the NC Linac
Interne identificatiecode: 1