2. Procedure
Procedure
Titel: Verlenging overeenkomst Satellietdiensten en zenderontvangst
Beschrijving: Dit betreft een aankondiging van een verlenging. Opdrachtgever is op dit moment bezig met de voorbereiding van een aanbesteding Satellietdiensten en zenderontvangst. 700000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aankondiging verlenging raamovereenkomst
Beschrijving: Scope van de Opdracht - De Leveringen en Diensten voor de installatie van satellietontvangstsystemen en zenderontvangsten op Locaties die nieuw zijn of waar grootschalige renovatie en/of verbouwing plaatsvindt, waarbij het netwerk van de infrastructuur en/of het satellietontvangstsysteem en zenderontvangstsysteem wordt vervangen; - Voor de bestaande Locaties het uitvoeren van het preventief en correctief onderhoud voor satellietdiensten en zenderontvangsten; - Vervanging van het satelliet- en/of zenderontvangstsysteem indien noodzakelijk; - Levering van zenders conform eis 3.8 uit het Programma van Eisen, inclusief de administratie en doorgifte van de abonnementen; - Het overdragen van abonnementen als een Locatie sluit en een andere Locatie het betreffende abonnement kan overnemen; - Het ontmantelen van het systeem en opslag van (oude) componenten ten behoeve van hergebruik. Onder ontmanteling behoort ook het stopzetten van zenderabonnementen en het bijhouden van de administratie hiervan; - Het adviseren en ondersteunen van de aannemer die de centrale antenne installatie (CAI) op het terrein of in de gebouwen aanlegt bij bestaande of nieuwe Locaties; - Het leveren van Diensten voor IP-TV; - Het leveren en installeren van CCTV-systeem; - Het uitbreiden van CCTV-systeem. Buiten de scope van deze aanbesteding De aanleg en het onderhoud van het CAI-netwerk en eventuele bekabeling van de Locaties. Het COA heeft een separaat contract omtrent de databekabeling.
Interne identificatiecode: 1