489124-2022 - MededingingNederland-Burgum: Bouwen van gebouwen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Multifunctioneel Centrum Tytsjerk
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45210000 Bouwen van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Tytsjerksteradiel is voornemens een nieuw multifunctioneel Centrum (MFC) te realiseren in het Friese dorp Tytsjerk.
De Opdracht is verdeeld in twee percelen:
 Perceel 1: betreft de bouwkundige werkzaamheden, incl. de coördinatieverplichting over de
uitvoering van het gehele Werk.
 Perceel 2: betreft de installatietechnische (elektrotechnische en werktuigbouwkundige)
werkzaamheden voor de realisatie van het Werk.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1; bouwkundige werkzaamheden
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie selectieleidraad
Perceel 2; elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden
Perceel nr.: 2
45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw