Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Geraamde duur
Begindatum: 22/06/2026