Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2023-0000458 Voorlichting verkeerseducatie ROC's en Pabo's
Referentienummer: DOS-2023-0000458
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Regionaal Ondersteuningsbureau Verkeersveiligheid (hierna ‘ROV’) Zuid-Holland wenst de samenwerking aan te gaan voor het verzorgen van voorlichtingen verkeerseducatie voor studenten van ROC’s en Pabo’s. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies voor leveringen en diensten (AIV P12 2022)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad’ zijn toegevoegd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
DAS uitvraag: Voorlichting verkeerseducatie ROC’s en
De aanbestedende dienst is gerechtigd eenzijdig te besluiten de opdracht eenmaal te verlengen met twaalf (12) maanden.