49004-2023 - MededingingBelgië-Gent: Mousserende wijn
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van duurzame wijnen en fruitsappen
Referentienummer: SLS/2022/042 - ID5361
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15931100 Mousserende wijn
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 241 071,17 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Duurzame fruitsappen, wijnen en mousserende wijnen uit de nieuwe wereld
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
15931100 Mousserende wijn, 15930000 Wijnen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Duurzame fruitsappen, wijnen en mousserende wijnen uit de oude wereld
Perceel nr.: 2