49042-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Back-up en restorefaciliteiten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Back-up en restorefaciliteiten
Beschrijving: Dienstverlening op het gebied van back-up en restorefaciliteiten. Volgt
Interne identificatiecode: Project nr. 1261
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Dienstverlening op het gebied van back-up en restorefaciliteiten.
Beschrijving: Dienstverlening op het gebied van back-up en restorefaciliteiten. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een indicatieve jaarlijkse waarde van € 70.000, excl. BTW
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72900000 Diensten voor computerbackup en converteren van computercatalogus
Opties:
Beschrijving van de opties: geen